Kemalpaşa Halk Festivali futbol turnuvası başladı

Per, 25/07/2013 - 18:57
  • Arttır
  • Eksilt
  • Normal

Halkevleri Kemalpaşa Halk Festivali köyler arası futbol turnuvası başladı. Festival kapsamında bu yıl 5. si düzenlenen turnuvaya sadece köy takımları katılabiliyor. Kemalpaşa Halk Festivali futbol turnuvası geçtiğimiz yıl büyük Artvin Kupası adı altında Artvin'in tüm ilçelerinde örgütlenmişti.

15 köy ve mahalle takımının katılımı ile düzenlenen turnuva bu yıl futbolcu Metin Kurt'un "Futbol borsada değil, arsada güzeldir" sloganı ile örgütlendi.Turnuvaya seyirci desteği yoğun seyirci tezarühatları bu yıl gezi direnişinden esinlenilerek hazırlanmış. Köprücü Gençlik taraftarları "Her yer Köprücü her yer direniş" sloganı ile takımına destek olurken başka bir takım taraftarı takımına gol atan oyuncuya; "At bakalım, at bakalım bu golü at bakalım, kramponu çıkar, konçunu bırak delikanlı kim bakalım" diyerek tekpi gösterdi.

Turnuva Halkevleri Kemalpaşa Halk Festivali tarihleri olan  16 - 17 - 18 Ağustos'a kadar devam edecek. Puan cetvelini haftalık olarak yayınlamaya devam edeceğiz.

Festivalin günlük paylaşımlarını https://www.facebook.com/pages/Halkevleri-Kemalpa%C5%9Fa-Halk-Festivali/405947262856475  adresinden takipedebilirsiniz.

16-17-18 Ağustos'ta Halkevleri Kemalpaşa HalkFestivali'nde buluşmak üzere.